master and more logo2015Przed Tobą ostatnie semestry studiów licencjackich lub inżynierskich? Zastanawiasz się jakie studia magisterskie wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? A może chciałbyś rozpocząć studia poza granicami naszego kraju? Wybierz świadomie dalszą ścieżkę swojego kształcenia! Weź udział tegorocznych targach MASTER AND MORE, które odbędą się już 16 listopada w Warszawie.

Targi magisterskie, czyli właściwie co?

Targi MASTER AND MORE są już od kilku lat organizowane z myślą o studentach pierwszego stopnia, którzy poszukują najlepszej ścieżki rozwoju i pomysłu na studia magisterskie. Chcesz zmienić kierunek studiów? A może rozpocząć studia magisterskie na zagranicznej uczelni? Podczas całodniowego wydarzenia studenci mogą spotkać przedstawicieli polskich oraz zagranicznych uniwersytetów i dowiedzieć się “z pierwszej ręki” wszystkiego na temat procesu rekrutacji, finansowania nauki. MASTER AND MORE to także przestrzeń dla studentów i młodych absolwentów poszukujących najlepszych ofert praktyk, staży oraz pierwszej pracy.
mam2
Weź udział w prelekcjach i ciekawych wystąpieniach specjalistów, którzy doradzą w jaki sposób znaleźć najlepszy kierunek studiów dla siebie oraz w jaki sposób zaplanować wyjazd na zagraniczną uczelnie.

Serdecznie zapraszamy na wykład przedstawiciela naszego portalu na temat wyboru studiów magisterskich! Prelekcja “Drugi stopień studiów na drodze do kariery. Jak wybrać studia magisterskie?” rozpocznie się o 14:30.

W programie:
  • “Jak zaplanować studia za granicą i za nie zapłacić?”,
  • “Hult, a new kind of business school for the global generation”,
  • “Study at the University of Southern Denmark”,
  • “Składanie wniosków na studia II stopnia”.

Jak wziąć udział w targach?

Jeśli chcesz wziąć udział w tegorocznej edycji MASTER AND MORE zarejestruj się już za pomocą formularza. Opłata za udział w targach złożona za pomocą internetowego zgłoszenia kosztuje 5 zł. Bilet można kupić również na miejscu za 10 zł.

Kiedy? 16 listopada
Gdzie? Warszawa, Loft II Piętro, ul. Kredytowa 9

Bądź na bieżąco! Odwiedź profil MASTER AND MORE na Facebooku.

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->