Dni Kariery Poznań 2016Nie wiesz jak rozwinąć swoją karierę? Przyjdź 15 marca na Międzynarodowe Targi Poznańskie. To właśnie tam odbędą się Dni Kariery - jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce. Jedyne organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. W Poznaniu czekać na Ciebie będzie ponad 70 firm, CV Point ze Strefą Doradztwa Zawodowego, konkursy i inne atrakcje. Dodatkowo na scenie będziesz mógł posłuchać osób pracujących w największych firmach w Poznaniu. Nie zastanawiaj się, tylko zaznacz w swoim kalendarzu, że 15 marca zrobisz wielki krok w kierunku realizacji swoich zawodowych marzeń!

Dni Kariery, czyli targi pracy, praktyk i staży, dzięki którym młodzi ludzie mają szansę rozpocząć swoją ścieżkę zawodową, już w ten wtorek! Tegoroczna edycja odbędzie się 15 marca od godziny 9.00 do 17.00 na Międzynarodowych Targach Poznańskich (pawilon 3) w Poznaniu.

Dni Kariery organizowane są przez studentów, co pomaga przełamać bariery oraz skrócić dystans dzielący młodych ludzi z ich potencjalnymi pracodawcami.
Dni Kariery Poznań 2016Ponad 40 tysięcy studentów i absolwentów w zeszłym roku zdecydowało się dać szansę swojej karierze dzięki targom organizowanym przez AIESEC. Z roku na rok Dni Kariery przyciągają coraz większe grono studentów, absolwentów oraz pracodawców. Kandydaci na pracowników mają szansę nawiązać pierwszy kontakt z przedsiębiorstwami o różnych profilach.
Dni Kariery Poznań 2016Oprócz stanowisk, przy których można będzie porozmawiać z przedstawicielami firm, dla uczestników wydarzenia dostępna będzie także Strefa Chilloutu oraz Strafa Doradztwa Zawodowego. Chętne osoby będą mogły sprawdzić swoje CV oraz porozmawiać o wybranej ścieżce zawodowej. Przed przyjściem na targi należy pamiętać o rejestracji na stronie dnikariery.pl oraz pobraniu bezpłatnego biletu.
Dni Kariery Poznań 2016„Dzięki przyjściu na Dni Kariery i rozmowie z przedstawicielami firmy, dostałam szans rozwoju. Dzisiaj pracuję w przedsiębiorstwie, o którego istnieniu nie miałam pojęcia przed przyjściem na targi i pnę się po drabinie kariery. Nic mnie to nie kosztowało, a wiele zyskałam. Mimo, że mam już pracę w tym roku też się wybiorę.” – stwierdza Artur, absolwent wydziału ekonomii.
Dni Kariery Poznań 2016

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->