itp logoWielkimi krokami nadchodzi finał 22. Inżynierskich Targów Pracy! W dniach 16-17 marca na Politechnice Warszawskiej będziecie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm, u których chcielibyście ubiegać się o wymarzoną praktykę, staż czy pracę. Jednak to nie wszystko, co dla Was przygotowali organizatorzy. Inżynierskim Targom Pracy towarzyszą wydarzenia, przygotowane z myślą o rozwoju i pomocy studentom w karierze zawodowej.

itp 1

Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach dopasowanych do Waszych potrzeb. Warsztaty dotykają różnych obszarów, zaczynając od tych, które dotyczą umiejętności miękkich, obecnie bardzo pożądanych przez pracodawców, tych ściśle dotykających problemów, z którymi możecie napotkać się w przyszłej pracy czy takich, które dotyczą kompetencji twardych.

itp 2

Na pewno każdy z Was zastanawia się nad tym, co będzie robił po studiach, w którym kierunku chciałby się rozwijać. Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Pomóc może udział w konferencji, która odbędzie się podczas Targów. Podczas niej porównane zostaną trzy ścieżki kariery zawodowej: uczelnie i instytucje badawcze, praca w dużej firmie i start-up. Prelegenci opowiedzą o swoim doświadczeniu, o tym jak wyglądała ich ścieżka kariery. Konferencja zakończy się panelem dyskusyjnym.

Ważną częścią targów będzie też strefa porad zawodowych i konsultacji CV, gdzie być może znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania związane z rekrutacją, napisaniem poprawnej aplikacji na stanowisko itp.
Więcej informacji na stronie Targów.

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->