XXII Uniwersytecie spotkania z rynkiem pracyJuż 13 maja rozpocznie się XXII edycja trzydniowych Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy organizowanych przez Uniwersytet Warszawski. Studenci kierunków humanistycznych i społecznych będą mogli skorzystać z Giełdy Ofert oraz wziąć udział w licznych warsztatach.

W czasie XXII spotkań przedstawiciele firm i instytucji przedstawią swoje oferty pracy, praktyk i staży. Prowadzone będą również warsztaty z poprawnego redagowania dokumentów rekrutacyjnych oraz zachowania w czasie rozmów kwalifikacyjnych. Przewidziane są też zajęcia typu case study.

Tym razem spotkania skierowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów kierunków humanistycznych i społecznych – mówi Marta Piasecka, kierownik Biura Karier UW, które organizuje imprezę. – Rozdzieliliśmy oferty i prezentacje tak, aby pracodawcy mogli dotrzeć do konkretnej grupy studentów. I tak w marcu odbyły się spotkania na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz na wydziałach Chemii i Biologii.

XXII edycja Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy jest może być wykorzystana przez studentów i absolwentów do odbycia ciekawych rozmów z przedstawicielami firm i działów rekrutacyjnych na temat specyfiki pracy w ich firmach, procesu rekrutacyjnego oraz wymagań stawianych przed kandydatami na konkretne stanowisko.

Do udziału w tegorocznej edycji spotkań zachęcamy szczególnie osoby, które dopiero rozpoczną poszukiwanie pracy. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych informacji na temat oczekiwań pracodawców i trendów panujących na rynku pracy.

Wszelkie, niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.spotkania.uw.edu.pl

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->