Suwałki – studia, uczelnie i kierunki

Suwałki – studia, uczelnie i kierunki - na skróty

Znajdź kierunek studiów

Uczelnie, kierunki i programy studiów podyplomowych w Suwałkach

Dlaczego warto tutaj studiować?

Studia w Suwałkach. Informacje o kierunkach studiów, opinie studentów. Możliwości pracy dla absolwentów.

Studiowanie w Suwałkach

Suwałki to miasto na prawach powiatu położone w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim. W mieście siedzibę mają cztery szkoły wyższe – Wyższa Szkoła Suwalsko-Mazurska im. Papieża Jana Pawła II w Suwałkach, Wyższa Szkoła Służby Społecznej im. ks. Franciszka Blachnickiego w Suwałkach, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach oraz Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Suwałkach.

Co się dzieje w Suwałkach i na Podlasiu

Rekrutacja na studia, drzwi otwarte, juwenalia, imprezy studenckie, noce naukowców i wszystko co ważne w Suwałkach i podlaskich miastach akademickich.

Uczelnie i kierunki studiów na Podlasiu

Nie znalazłeś w Suwałkach kierunku studiów, na którym najbardziej Ci zależało? A może szukasz innego programu studiów podyplomowych? Jeśli tak, to zapoznaj się z ofertą edukacyjną Białegostoku (największego ośrodka akademickiego w województwie podlaskim) oraz innych uczelni w regionie.
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję