Dynamiczny rozwój e-handlu powoduje, że zapotrzebowanie w firmach na nowych pracowników sukcesywnie wzrasta, co przekłada się na coraz atrakcyjniejsze oferty pracy. Według przeglądu wynagrodzeń portalu wynagrodzenia.pl, specjaliści ds. marketingu internetowego mogą liczyć na pensję między 3500, a 5600 złotych. W zależności od doświadczenia pracownika i regionu, płace mogą rosnąć. Najbardziej doświadczeni mogą liczyć nawet na kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie!
6120
Chcesz dołączyć do grona tych profesjonalistów? Weź udział w darmowym webinarium, którego organizatorem jest Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. To już ostatnia chwila!

W 2018 roku Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie umieszczono na 17 miejscu w prestiżowym rankingu Global Masters in Finance stworzonej przez "Financial Times". Jest to jedyna uczelnia w centralnej i wschodniej Europie, która doczekała się takiego wyróżnienia.

Czy warto zainteresować się karierą właśnie w tej niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży? Dlaczego specjaliści od Digital Marketingu zarabiają tak dużo, a firmy muszą rywalizować ze sobą o najlepszych kandydatów? Tego dowiesz się biorąc udział w webinarium, które wystartuje 26 marca o godzinie 15.30.

Co musisz zrobić? Wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz, a w odpowiedzi otrzymacie specjalny link z dostępem do strony.

Niepoprawna wartość lub jej brak.
Niepoprawna wartość lub jej brak.
(*) Pole obowiązkowe


Więcej informacji na stronie głównej Akademii Koźmińskiego.

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->