eWkrótce ogłoszenia typu "Osobę inteligentną emocjonalnie chętnie zatrudnię” będą standardem, choć być może tylko niektórzy pracodawcy wyrażą swoje oczekiwania w tak bezpośredni sposób. Trudno się temu dziwić, bowiem kompetencje emocjonalne, to już dziś dla wielu firm bezcenne źródło potencjału i budowania silnej, cenionej na rynku marki.

Rozwijanie inteligencji emocjonalnej (EQ) staje się istotnym elementem strategii, a szkolenia i coachingi EQ pozwalają pracownikom i menedżerome4 osiągać sukcesy przekładające się na konkretne korzyści finansowe firmy. Doskonalenie umiejętności zarządzania emocjami swoimi i innych ludzi w sferze zawodowej przekłada się na naszą rzeczywistą efektywność, jakość relacji ze współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi, klientami. Dlatego też szkolenia EQ są szczególnie istotne dla handlowców, negocjatorów czy kierowników. EQ oraz inne kompetencje „miękkie” coraz wyraźniej kształtują praktykę HR. Pozwalają uniknąć sytuacji, że ktoś „przychodzi do pracy, a odchodzi od przełożonego”, ułatwiają osiąganie ambitnych celów, pozwalają łączyć satysfakcję z odpowiedzialnością, skutecznie neutralizować stres.


W odpowiedzi na wciąż rosnące potrzeby rozwijania EQ, a zwłaszcza z myślą o sprostaniu oczekiwaniom osób, które z różnych powodów nie mają możliwości udziału w tradycyjnych szkoleniach lub preferują rozwój wyłącznie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, pojawił się EQ-learning. A to oznacza, że coraz łatwiej będzie można ulec pokusie rozwijania inteligencji emocjonalnej…


Połączenie systemu rozwijania inteligencji emocjonalnej z możliwościami, jakie zapewnia e-learning, to szkolenia dopasowane do odbiorcy, dostępne w dowolnym miejscu i czasie, zapewniające możliwość zarządzania tempem własnego rozwoju, pozwalające zminimalizować koszty zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności.

e2

www.e-learninginstitute.pl


e-learning institute, to nowoczesne nauczanie ukierunkowane na praktyczne korzyści osób chcących rozwijać się w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb, to możliwość korzystania z wyjątkowych szkoleń, opracowanych na podstawie eksperckich rozwiązań i dostępnych na przyjaznej, prostej w obsłudze platformie e-learningowej.

 

e3

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Inwestujemy w waszą przyszłość.

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->