Site logo

Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Uniwersytet Śląski w KatowicachWiosenna edycja Śląskich Targów Kariery na UŚ zbliża się wielkimi krokami – już 6 marca 2014 r., w godzinach od 10.00 do 15.00, zapraszamy Was na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie będziecie mieli okazję spotkać się z potencjalnymi pracodawcami!

Marzec to doskonały moment na poszukiwanie pracy, praktyk i staży – pracodawcy rozpoczynają bowiem rekrutacje do licznych, wakacyjnych programów staży i praktyk, które bardzo często kończą się propozycją stałego zatrudnienia. Warto zatem sprawdzić, jakie mają propozycje i skorzystać z okazji, żeby wejść na rynek pracy.

Atrakcje dla uczestników
Oczywiście najważniejszym celem targów są spotkania z pracodawcami. Na Targach będzie można spotkać czołowych pracodawców z województwa Śląskiego, zapoznać się z ich aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży, a także otrzymać materiały informacyjne. Przez cały czas trwania Targów organizowane będą prezentacje, związane z poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, czy rozwiązywaniem problemów biznesowych.

Lista tegorocznych wystawców: 3M Poland, Bank Zachodni WBK, Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, Capgemini Polska, EQ System, EY, GazetaPraca.pl, HRM Institute, IBM Global Services Delivery Centre Polska, Kariera na Start, Komenda Policji, NGA HR, Nokia Solutions and Networks, Protrader, Prudential Polska, PwC, Grasz o staż, Regionalna Izba Gospodarcza oraz Steria Polska.

Rozmowy na Okrągło
Warto skorzystać z okazji i zasiąść do Okrągłego Stołu z Pracodawcą, czyli wziąć udział w Rozmowach na Okrągło. Ta unikalna formuła spotkań pozwala na rozmowę z wymarzonym pracodawcą twarzą w twarz i poznanie go z innej strony. Rozmowy odbywają się w małych grupkach i trwają około 30 minut. Ze względu na limitowaną ilość miejsc, konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Strefa konkursów i nagród
Organizatorzy zapraszają Was również do Strefy Konkursów i Nagród. Każdy kto odpowie na trzy pytania dotyczące Targów weźmie udział w loterii fantowej (każdy los wygrywa: kubki, notesy, ołówki). Można również wziąć udział w badaniu „Opisz swoje wymarzone miejsce pracy” i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody! Do wygrania m.in.: 7 calowy tablet Smasung Galaxy Tab 3 i książki wydawnictw: Znak, Wolters Kluwer i Harvard Business Review.
Śląskie Targi Kariery w Katowicach
Ważne informacje:
Gdzie? Na Kampusie Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa, Katowice.
Kiedy? 6 marca 2014 roku, w godz. 10.00-15.00

Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję