Kierunki Pedagogiczne w Rzeszowie i na Podkarpaciuw Rzeszowie i na Podkarpaciu

Studia pedagogiczne na skróty

Wybierz kierunek studiów

Kierunki pedagogiczne I i II stopnia w Rzeszowie i na Podkarpaciu

Myślisz o studiach pedagogicznych w Rzeszowie lub innym podkarpackim mieście? Sprawdź ofertę kształcenia lokalnych uczelni państwowych i prywatnych i wybierz kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Pedagogiczne studia podyplomowe w Rzeszowie i na Podkarpaciu

Planujesz niebawem rozpocząć podyplomowe studia pedagogiczne w Rzeszowie lub innym podkarpackim mieście? Z myślą o Twojej wygodzie zebraliśmy najciekawsze oferty lokalnych uczelni, dzięki czemu możesz łatwo wybrać kierunek dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ewentualnych planów na przyszłość.

Uczelnie państwowe i prywatne prowadzące studia pedagogiczne w Rzeszowie i na Podkarpaciu

Rzeszów jest bezsprzecznie jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym mieście możesz studiować kierunki pedagogiczne. Znajdziesz je również w innych podkarpackich miastach.

Poradniki dla przyszłych pedagogów i nauczycieli

Czy kierunki pedagogiczne są dla mnie? Jaki kierunek pedagogiczny wybrać? Co po studiach- zawody pedagogiczne? Opinie o kierunkach dla nauczycieli i pedagogów.

Zawody pedagogiczne

Wybierz zawód pedagogiczny dopasowany do swoich indywidualnych predyspozycji

Studia pedagogiczne W Rzeszowie

Rzeszów to największy ośrodek akademicki południowo-wschodniej Polski. Co roku studiuje tutaj ponad 45 tysięcy studentek i studentów, a mury uczelni opuszcza kilkanaście tysięcy absolwentów i absolwentek. Znajdziesz tutaj interesującą ofertę studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych – ponad 200 kierunków studiów. Rzeszów o dobre miejsce do studiowania także z punktu widzenia absolwenta studiów. W Rzeszowie funkcjonuje około 30 tys, pracodawców. Podczas studiowania w Rzeszowie nie będziesz narzekać na nudę po zajęciach. Spędzać czas i wypoczywać na łonie natury możesz w terenach zielonych, m.in. w kilkunastu miejskich parkach i okolicznych lasach. Warto zwrócić uwagę na park Papieski, ogród miejski im. Solidarności, aleję Pod Kasztanami w otoczeniu Zamku Lubomirskich, okolice rzeszowskiego Zalewu – Bulwary, rezerwat przyrody Lisia Góra. Nie zapominajmy też, że jeśli Podkarpacie – to także Bieszczady zajmujące południową część regiony, Rzeszów jest miastem coraz bardziej przyjaznym dla rowerzystów korzystających z własnych i miejskich rowerów – w sumie ponad 100 km tras. Rzeszowskie atrakcje dla studentów związane są także z kulturą i życiem towarzyskim. Co roku dobywa się mnóstwo koncertów, imprez, wystaw i festiwali – zwłaszcza w sezonie letnim. Cały rok działają puby i kluby muzyczne, dziesiątki restauracji, barów i kawiarni. Akademickie Podkarpacie to jednak nie tylko Rzeszów, ale i uczelnie w innych miejscowościach regiony, w tym w Przemyślu, Krośnie, Tarnobrzegu. One także oferujące ciekawą ofertę edukacyjną.

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję