Czy warto podjąć studia w języku angielskim?Coraz więcej uczelni wyższych w Polsce prowadzi studia w języku angielskim. Taką ofertę posiada również Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, który zaprasza tegorocznych kandydatów do bliższego zapoznania się ze swoją bogatą ofertą edukacyjną.

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG prowadzi następujące kierunki, w których językiem wykładowym jest angielski:
  • Mathematics - Bachelor studies (specialization: Economical Mathematics, Mathematics);
  • Mathematics - Master studies (specialization: Financial Mathematics, Applied Mathematics, Theoretical Mathematics);
  • Physics - Bachelor and Master studies;
  • Medical Physics - Bachelor and Master studies; unique field of study, conducted in cooperation with Medical University of Gdańsk.

Bez wątpienia warto zdecydować się na studia w języku angielskim. Po pierwsze takie studia można traktować jak intensywny kurs języka. A bez biegłej znajomości języka obcego, szczególnie branżowego, nie ma szans na karierę w międzynarodowej firmie.

Ponadto, studia w języku angielskim dają możliwość kontaktu z międzynarodowym środowiskiem już na etapie studiów.
Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG
Dyplom ukończenia studiów w języku angielskim zwiększa pewność siebie kandydata podczas procesów rekrutacyjnych, szczególnie tych prowadzonych w języku angielskim. Daje mu również przewagę nad konkurentami kończącymi "zwykłe" studia.

To tylko niektóre plusy z wyboru kierunku w języku angielskim. Pamiętaj, pracodawcy bardzo cenią takie doświadczenie!

Studia na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG są solidną szkołą stawiania i rozwiązywania problemów, sprawnego i szybkiego uczenia się nowych pojęć, niezależnego formułowania jasno uzasadnionych sądów. Zdobędziesz tu umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, rozumienia działania otaczającego świata. Programy studiów są natomiast systematycznie analizowane i dostosowywane do wymagań zmieniającej się rzeczywistości - przy udziale pracodawców i studentów. Tutaj znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat studiów oraz pełną ofertą kształcenia WMFiI UG.Budynek WMIiI UG

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->