Logo WSEI wersja odwroconaMechatronika to nowy kierunek studiów inżynierskich na Wyższej Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Warto podkreślić, że można go studiować za darmo — studia są w 100% finansowane ze środków unijnych (EFS).


ZOBACZ WIĘCEJ O MECHATRONICE NA WSEIE W LUBLINIE

Celem studiów na kierunku Mechatronika jest uzyskanie przez absolwentów innowacyjnej oraz specjalistycznej wiedzy. Zapewni ona możliwie jak najlepsze dopasowanie swojego przygotowania zawodowego do aktualnych potrzeb rynku pracy i pozyskania zatrudnienia we wszystkich dziedzinach działalności człowieka. Absolwent może liczyć pracę w różnych gałęziach przemysłu — poczynając od przemysłu maszynowego, przez elektroniczny na spożywczym kończąc. Absolwenci kierunku uzyskują wiedzę w dyscyplinach naukowych, takich jak: inżynieria mechaniczna, automatyka, elektronika i elektrotechnika; informatyka techniczna i telekomunikacja.

6178

Mechatronika to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu. Ukończenie tego nowoczesnego kierunku technicznego daje bardzo duże możliwości i dobre perspektywy zawodowe. Absolwent będzie posiadać rozszerzoną wiedzę i umiejętności konieczne do zrozumienia zagadnień z zakresu budowy, wytwarzania i eksploatacji maszyn. Student, który ukończy ten kierunek, będzie miał gruntowną wiedzę m.in. na temat zasad mechaniki oraz projektowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi obliczeniowych i programów komputerowych typu CAD, MES.

Specjalności na kierunku Mechatronika:

  • Systemy automatyki i robotyki w mechatronice;
  • Systemy mechatroniczne w pojazdach i maszynach

Ogółem w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie bezpłatnie studiuje ponad 1200 osób.

ZOBACZ WIĘCEJ O BEZPŁATNYCH STUDIACH NA WSEI

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->