Site logo

Letnie staże studenckie organizacji “Fusion for Energy”

ITER to projekt, który łączy ludzi z krajów całego świata zaangażowanych w badania naukowe nad fuzja jądrową. Europejski udziałowiec tej inicjatywy, organizacja “Fusion for Energy”, ogłosiła nabór na dwu- lub trzymiesięczne letnie staże studenckie na rok 2009. Program stażowy ma na celu upowszechnianie i promowanie roli F4E w ramach projektu ITER oraz stworzenie żakom możliwości szkolenia w trakcie studiów.
Tegoroczny program jest edycją pilotażową. Osoby zainteresowane odbyciem stażu w organizacji F4E powinny zapoznać się ze szczegółami dostępnymi na stronie http://fusionforenergy.europa.eu/12_Summer_Studentships.htm. Tam również znajduje się formularzy zgłoszeniowych. Należy go wypełnić do 8 maja 2009 roku.
Ze stażu mogą skorzystać aktualni studenci w wieku 18 – 25 lat, którzy władają przynajmniej dwoma językami obcymi. Jednym z nich musi być angielski.
Koniec artykułu. Może sprawdzisz inne treści?

Sprawdź inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Studenckie Gwiazdy Sprzedaży

Staże w prestiżowych firmach i nagrody rzeczowe o wartości kilku tysięcy złotych czekają na zwycięzców konkursu “Studenckie Gwiazdy Sprzedaży”. Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego.

Czytaj więcej »

Student DSW wygrał staż w BBN

Andrzej Świdziński, student III roku stosunków międzynarodowych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, wygrał staż w Departamencie Bezpieczeństwa Międzynarodowego w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. W III edycji Wakacyjnych Staży

Czytaj więcej »

Sprawdź najpopularniejsze kierunki studiów w Polsce

Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję