Co po maturze? Jaki kierunek jest dla mnie najlepszy? Czym kierować się w wyborze studiów? Jak wybrać studia, żeby potem nie żałować? Lepsze studia licencjackie, czy inżynierskie? Na te i na wiele innych pytań od teraz Pani Snapchat odpowie na portalu Studia.pl i w social mediach powiązanych z naszym serwisem.


Zrzut ekranu 2019 07 4 o 164228

Pani Snapchat to najbardziej znana osobowość social mediów wśród kandydatów na studia i studentów. Związana dotąd z Uniwersytetem Wrocławskim. - Doradzam kandydatom w mediach społecznościowych myślących o uniwerku we Wrocławiu — mówi Agata Sałamaj, czyli Pani Snapchat. - Cieszę się, że teraz mogę pomagać w wyborze studiów także kandydatom na inne uczelnie w Polsce — dodaje.

Pani Snapchat będzie obecna na portalu Studia.pl — będziecie mogli przeczytać tutaj jej poradniki i rady dla kandydatów na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, jednolite magisterskie, podyplomowe i doktoranckie. Jednak głównym obszarem jej aktywności będą powiązane z portalem Studia.pl media społecznościowe — kanał YouTube StudiaPL, fanpage i grupy na FB Studia.pl, Matura na 100% oraz Zrozum.to, a także profil Instagram Studia.pl. Pani Snapchat będzie aktywna także na naszym Forum.Studia.net. 

Wszędzie tam możecie zadawać pytania dotyczące rekrutacji na studia, programów kierunków studiów lub sposobów na zdobycie dobrej pracy. Pamiętajcie — nie ma głupich pytań, mogą być tylko niewłaściwe odpowiedzi. - Mam nadzieję, że moje odpowiedzi będą pomocne — uśmiecha się Pani Snapchat.

Od 5 lat Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest najchętniej wybieraną uczelnią biznesową w Polsce. Blisko 15 tysięcy studentów kształci się na czterech wydziałach: Nauk Ekonomicznych, Zarządzania…

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->