FUW znakAngielski to język, jakim porozumiewają się i publikują naukowcy zajmujący się naukami ścisłymi na całym świecie. Aby ułatwić polskim studentom wejście do międzynarodowego obiegu naukowego, a osobom z zagranicy studiowanie w Polsce, Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego otwiera w roku akademickim 2019/20 kierunek studiów drugiego stopnia Physics (Studies in English), na którym kształcenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Studenci po pierwszym semestrze wybierają jedną z poniższych specjalności:

  • Computer Modeling of Physical Phenomena
  • Geophysics
  • Optics
  • Physics of Condensed Matter and Semiconductor Nanostructures
  • Theoretical Physics

W nadchodzącym roku akademickim po raz pierwszy będzie też można aplikować na kierunek Optometria – 1,5 roczne studia II stopnia o profilu praktycznym, przygotowujące do prowadzenia terapii wzrokowej, korygowania wysokiej krótkowzroczności oraz optometrii geriatrycznej, czyli zagadnień optometrycznych najważniejszych dla polskiego społeczeństwa.

SPRAWDŹ KIERUNEK OPTOMETRIA NA WYDZIALE FIZYKI UW

IMG 1201
Zapraszamy też na pozostałe kierunki prowadzone przez Wydział Fizyki UW: Astronomię, Fizykę, Zastosowania fizyki w biologii i medycynie, Nauczanie fizyki, Europejskie studia optyki okularowej i optometrii oraz Inżynierię nanostruktur.

Miejsce dla siebie znajdą u nas osoby charakteryzujące się otwartością umysłu i gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Z całą pewnością nie będziecie się nudzić!

REJESTRACJA W IRK NA STUDIA I i II STOPNIA

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->