Grupa Uczelni VistulaFinanse i rachunkowość, filologia angielska i chińska, zarządzanie czy ekonomia? W grupie Uczelni Vistula w Warszawie kandydaci mogą wybierać spośród 16 kierunków studiów zarówno I, jak i II stopnia oraz studiów inżynierskich i mobilnych. Nie zwlekajcie jednak z rejestracją na studia do ostatniej chwili, gdyż zapisując się na studia do 22 lipca możecie zaoszczędzić nawet 1000 zł!

W skład Grupy Uczelni Vistula wchodzą aktualnie trzy uczelnie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji oraz Europejska Akademia Sztuk.

Uczelnia dba o rozwój talentów i umiejętności swoich studentów, pomaga im również w postawieniu pierwszych kroków na drodze do kariery zawodowej. W Vistuli prężnie działa biuro karier, a żacy realizują projekty na zamówienie lokalnych i ogólnopolskich przedsiębiorstw. Specjalności na poszczególnych kierunkach mają swoich partnerów biznesowych, a bogaty system stypendialny pozwala znacząco obniżyć koszty czesnego.

Studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula mogą ponadto wybierać kierunki I stopnia z oferty University of London International Programmes – bez wyjeżdżania z Polski można zdobyć dyplom University of London. Program studiów został przygotowany przez London School of Economics and Political Science (LSE). Rekrutacja już trwa.

Jaki kierunek wybrać w Grupie Uczelni Vistula? Osoby ze smykałką do języków mogą rozwinąć swój talent na filologii angielskiej, iberystyce, sinologii lub turkologii. Pasjonaci liczb odnajdą się na ekonomii, finansach i rachunkowości, zarządzaniu czy administracji. Dla humanistów – dziennikarstwo i komunikacja społeczna, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja. Artyści mogą spróbować swoich sił na grafice. Maturzyści o bardziej inżynierskim ukierunkowaniu mogą wybrać informatykę, budownictwo, geodezję i kartografię, architekturę i urbanistykę. W grupie Uczelni Vistula każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->