barilanIzrael jest obecnie jednym z najlepiej rozwiniętych państw na świecie. Wysoki poziom szkolnictwa wyższego oraz dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii sprawia, iż uczelnie izraelskie od dawna znajdują się na szczytach światowych rankingów. Studia w Izraelu otwierają ogromne możliwości przed studentami w ich drodze do kariery!

Uniwersytet od wielu lat słynie z doskonale przygotowanych programów dla studentów zagranicznych. Większość kierunków prowadzonych jest w języku angielskim, a zajęcia odbywają przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii (np. wirtualne wykłady). Studenci otrzymują ponadto nieograniczony dostęp do laboratoriów oraz warsztatów, w trakcie których mogą oni doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedze. Jeśli jesteście ambitni i nie boicie się wyzwań, to wybór tego uniwersytetu zapewni Wam ogromne możliwości!

Uczelnia prowadzi kształcenie w oparciu o osiem wydziałów:
- nauk ścisłych,
- przyrody,
- nauk społecznych,
- nauk humanistycznych,
- prawa,
- nauk żydowskich,
- inżynierii,
- medycyny.
barilan2
Zagraniczni studenci mogą skorzystać z różnorodnych systemów stypendialnych, które oferuje uczelnia oraz izraelski resort edukacji. Władze uczelni przed nikim nie zamykają drogi do rozwoju! Wręcz przeciwnie - promowana i nagradzana jest ambicja i chęć rozwoju oraz poszerzania wiedzy.

Z prezentację multimedialną uczelni możecie zapoznać się tutaj: Studia w Izraelu - Uniwersytet Bar-Ilan.

Uniwersytet Bar-Ilan jest obecnie jedną z największych uczelni na terenie Izraela. Obecnie studiuje na niej ponad 30 000 studentów.
W skład Uniwersytetu Bar-Ilan wchodzi nowoczesny kampus Ramat Gan oraz cztery kolegia regionalne, które działają w dolinie Jordanu, w zachodniej Galilei, Aszkelonie oraz w Safed.
barilan1
Chcecie dowiedzieć się więcej na temat studiów w tym regionie? Zapraszamy do lektury artykułu "Studia w Izraelu".

Autor: Miłosz Szkudlarski

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->