Erasmus+ w Gruzji z Uczelnią ŁazarskiegoUnijny program Erasmus+ to niepowtarzalna okazja dla wszystkich osób, które chciałyby urozmaicić i wzbogacić swoje studia o możliwość podjęcia nauki w innym kraju. Taki wyjazd to bowiem doskonała szansa na poszerzenie swoich horyzontów, zebranie cennych doświadczeń, ale również nawiązanie znajomości z ludźmi z różnych stron świata. Tylko, na który kraj się zdecydować? Gruzja może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Studia w MarokoChciałbyś studiować w Afryce, ale boisz się tak odmiennej kultury? Wybierz jeden z uniwersytetów w Maroku, najbardziej „zachodnim” spośród afrykańskich państw. Otwartość wobec zagranicznych studentów, łatwy sposób aplikacji oraz niewygórowane ceny sprawiają, że do Maroko ściągają nie tylko studenci z Afryki Południowej, ale także coraz większa liczba Europejczyków.

Studia w TurcjiZ czym kojarzy się Wam Turcja? Urokliwe plaże, orientalna kultura, malownicze krajobrazy, zabytki i ślady wielu najważniejszych cywilizacji starożytnych – to zapewne pierwsze skojarzenia. Turcja jest jednak ponadto doskonałym miejscem do podjęcia studiów i postawienia pierwszych kroków w dorosłym życiu. Zapraszamy do podróży po Republice Tureckiej...

Studia w GruzjiUnikalny klimat, mnóstwo zabytków, wyjątkowa przyroda i niskie koszty utrzymanie – w ten sposób można zachęcić wielu kandydatów do wyjazdu na studia do Gruzji. Lokalne uczelnie nie plasują się co prawda na szczytach międzynarodowych rankingów, ale działa tutaj kilka dobrych uniwersytetów, których bogata oferta kształcenia na pewno by Was zainteresowała. Zapraszamy zatem na małą wycieczkę po studiach w Gruzji....

egipt flaga ikonaZ czym nam się kojarzy Egipt? Wiele osób powie: piramidy, sfinks, pustynia, mumie, świątynie, etc. Ci, którzy byli w Egipcie, wiedzą jednak jak to wszystko wygląda naprawdę i większość na pewno powie, że dość mocno odbiega to od tego, co pokazują nam media.

barilanIzrael jest obecnie jednym z najlepiej rozwiniętych państw na świecie. Wysoki poziom szkolnictwa wyższego oraz dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii sprawia, iż uczelnie izraelskie od dawna znajdują się na szczytach światowych rankingów. Studia w Izraelu otwierają ogromne możliwości przed studentami w ich drodze do kariery!

izraelIzrael przez większość ludzi kojarzony jest wyłącznie z wątkami religijnymi – chrześcijaństwem, judaizmem i islamem. Niewielu ludzi zdaje sobie jednak sprawę, iż Izrael to również światowe centrum naukowo-technologiczne. Od wielu lat lokalne uczelnie plasują się w ścisłej czołówce wszystkich, światowych rankingów. Co więcej – 45% izraelskiego społeczeństwa to absolwenci wyższych uczelni. Jeśli chcecie poznać fascynujący świat Izraela i studiów na Bliskim Wschodzie, to zapraszamy do lektury!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->