Akademia IGNATIANUM w Krakowie

Czego dowiesz się o Akademii IGNATIANUM?

Studia na Akademii IGNATIANUM

Wszystkie kierunki studiów na krakowskim Ignatianum

 • Niestety, nie znaleźliśmy wpisów pasujących do Twoich kryteriów Zresetuj filtry
 • Studia podyplomowe na Akademii IGNATIANUM

  Jakie "podyplomówki" prowadzi w Krakowie IGNATIANUM?

  “Podyplomówki” na Akademii Ignatianum to studia dostępne dla absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Służą do podwyższeniu kwalifikacji, można je podjąć do pogłębienia wiedzy ze studiów lub poszerzeniu – zdobyciu nowych kwalifikacji. Trwają minimum rok (dwa semestry), a część z nich można zrealizować w dwa lata (cztery semestry) lub nawet dłużej. Akademii Ignatianum prowadzi podyplomówki w różnych obszarach wiedzy humanistycznej, społecznej, pedagogicznej, prawniczej i administracyjnej.

  Rekrutacja na Akademię Ignatianum

  Warunki rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne na krakowskiej Akademii Ignatianum w rekrutacji letniej i zimowej.

  Warunki rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne na krakowskiej Akademii Ignatianum w rekrutacji letniej i zimowej. Rekrutacja na studia prowadzone przez Akademię Ignatianum prowadzona jest on-line.

  • studia licencjackie na Ignatianum administracja i polityka publiczna, arteterapia, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska, filozofia, kulturoznawstwo, nauki o polityce, pedagogika, praca socjalna, turystyka i rekreacja, zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej – rekrutacja prowadzona jest w oparciu o wyniki egzaminu dojrzałości, przeliczane na punkty rekrutacyjne.
  • studia jednolite magisterskie na Ignatianum – rekrutacja prowadzona jest w oparciu o wyniki egzaminu dojrzałości, przeliczane na punkty rekrutacyjne;
  • studia magisterskie “uzupełniające” na Ignatianum: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, psychologia – rekrutacja prowadzona jest w oparciu o analizę programu studiów pierwszego stopnia, na identyczne lub pokrewne kierunki do studiów licencjackich lub inżynierskich, na podstawie analizy wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych kandydata;
  • studia podyplomowe – rekrutacja prowadzona jest wśród absolwentów studiów licencjackich i magisterskich na podstawie kolejności zgłoszeń

  Czy warto studiować na Akademii IGNATIANUM

  Darmowe studia w krakowskiej prestiżowej uczelni

  Akademia Ignatianum w Krakowie jest uczelnią kościelną prowadzoną przez zakon jezuitów (Towarzystwo Jezusowe). Stan prawny “Ignatianum” określa Umowa między Rządem RP a Konferencją Episkopatu Polski z 1 lipca 1999 r. Uczelnia działa na prawach uczelni z prawami państwowymi, studia są bezpłatne. Tworzą ją Wydziały: Filozoficzny, Pedagogiczny. Akademia Ignatianum (AIK) jest jedną z blisko dwustu uczelni jezuickich na całym świecie słynących z prestiżu oraz wysokiego poziomu nauczania. Wydziały Akademii posiadają prawa nadawania tytułu zawodowego magistra. Akademia Ignatianum w Krakowie prowadzi Szkołę Doktorską w dyscyplinach: Filozofia, Nauki o kulturze i religii, Nauki o polityce i administracji oraz Pedagogika. Nazwa uczelni “Ignatianum” została wprowadzona na początku lat 90. ubiegłego wieku i nawiązuje do założyciela zakonu jezuitów: św. Ignacego z Loyoli.

  Opinie o Akademii IGNATIANUM

  Jak studiuje się w Krakowie na Akademii IGNATIANUM?

  Opinie i artykuły na temat Akademii Ignatianum w Krakowie. Poznaj lepiej ofertę tej uczelni. Sprawdź, jak się tam studiuje. Posłuchaj wypowiedzi studentów na temat oferty edukacyjnej, kadry wykładowców, infrastruktury, możliwości rozwoju, aktywności w kołach naukowych. Z jakimi firmami i instytucjami uczelnia współpracuje przy programie studiów i programach stażowych Jakie przedmioty są łatwe, jakie trudne, co ciekawego jest w programie studiów, jakie dostępne są specjalności studiowania. Zobacz – co po studiach na Ignatianum. Zapoznaj się z możliwościami staży, praktyk i ścieżek budowania kariery w Krakowie, w Polsce i za granicą. Dowiedz się, jakie zawody można wykonywać po studiach na tej uczelni. Co ciekawego dzieje się w badaniach naukowych, prowadzonych przez naukowców z Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Dowiedz się więcej, podejmuj świadomie decyzję o studiowaniu.

  Jak wygląda studiowanie na IGNATIANUM?

  Zobacz na własne oczy studia na krakowskiej Akademii IGNATIANUM

  Dane kontaktowe

  Adres

  ul. Kopernika 26,
  31-501 Kraków

  Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
  Akceptuję